80'ler Dönemini Oynadılar

80'ler Dönemini OynadılarUntitled-2(254)

Muratpaşa İlçesi'nin Bahçelievler semtindeki Replik Sanat Eğitimleri Kurumu'nda, gençler ve yetişkinlere yönelik eğitimlere ilgi, her geçen gün artıyor.

Diksiyon, yaratıcı drama, bale, müzik, tiyatro ve kamera önü oyunculuğu, kısa film atölyesi eğitimlerinde yetenekleri ortaya çıkan kursiyerler, dizi ve reklam filmlerinde rol alma şansını yakalıyor.

'Muhteşem Yüzyıl' adlı dizi filmde 'Sümbül Ağa' rolü ile gönülleri fetheden Antalyalı tiyatro sanatçısı Selim Bayraktar, kursiyerlere oyunculuğun püf noktalarını anlattı. Eğitimlerde, 1980'li yıllarda çevrilen Yeşilçam filmlerinden bazı bölümler tiyatro sahnesine aktarıldı. '80'ler Dönemi' adlı oyun, kurumun cep sahnesinde sergilendi.gtm_c16jp67i01pzvvzztkiql75lxxeuc604o3q

Replik Sanat Eğitimleri Kurumu'nun işletmecisi Barış Fındık, sanat eğitimlerinde kalite çıtasını her geçen gün yükselttiklerini, akademik eğitim programının uygulandığını, farklı oyunculuk teknik ve de yöntemlerinin öğretildiğini söyledi. Fındık, "Kurumumuz, ayda bir ünlü tiyatro ve sinema oyuncularını, yönetmenlerini de davet edip, öğrencilerimizle tanışmalarını sağlıyor" dedi.

(http://www.bizimantalya.com/haber-69176-_8039_ler_donemini_oynadilar#.Vun7MfmLTIU)

milli-eğitim-bakanlığı

©2016 Replik Sanat Eğitimleri Kurumu ® Her hakkı saklıdır.